PHU "Administrator" s.c.

2 email ikona 11993685   biuro@administrator-szczecinek.pl                       kontakt   94 716 25 52

baner

 

o nas1                                                 

PHU "Administrator" s.c. istnieje na rynku od 2003 roku. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, wspólnotami mieszkaniowymi i obiektami komercyjnymi. Obecnie administrujemy ponad 800 lokalami mieszkalnymi i użytkowymi w ponad 35 budynkach na terenie Szczecinka, Bornego Sulinowa, Okonka i w Przybrdy. Dysponujemy dwoma biurami stacjonarnymi do obsługi interesantów, zlokalizowane w ścisłym centrum miast Szczecinek i Borne Sulinowo. Posiadamy rozwinięty system informatyczny do obsługi nieruchomości. Rozwój firmy trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Ciężko pracowaliśmy i nadal pracujemy na zaufanie, jakim codziennie obdarzają nas nasi Klienci.

 


ikona ggr oferta green1 226x226

Wiecej informacji na temat naszej działalności znajduje się w zakładce       strzalki26

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych biur i zapoznania się z ofertą zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi lub prowadzenia samej księgowości wspólnoty. Na miejscu można porozmawiać z doświadczonym zarządcą lub księgową oraz "od ręki" uzyskać symulację optymalnych kosztów utrzymania Państwa budynku.

Jesteśmy pewni, że każda wspólnota Mieszkaniowa odnajdzie w naszej firmie rzetelnego i sprawdzonego partnera, który dobrze zadba o Państwa nieruchomość.

Kliknij aby dowiedzieć się jak oceniają nas nasi aktualni klienci

                           strzalka

 rekomend

  


 

dokumenty1

  E-kartoteka

 
Copyright © 2021 Tomasz Bauer. All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates