PHU "Administrator" s.c.

2 email ikona 11993685   biuro@administrator-szczecinek.pl                       kontakt   94 716 25 52

 

Klauzula informacyjna administratora danych osobowych:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., informujemy, iż:
Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU "Administrator" s.c. Wojciech Bauer, Barbara Kalenik z siedzibą w Szczecinku (78-400) ul. Warcisława IV 46/4 (dalej: my).
Możesz kontaktować się z nami listownie na adres 78-400 Szczecinek ul. Boh.Warszawy 31-35,pokój 305 lub 78-449 Borne Sulinowo ul. Słowackiego 1C/2, mailowo na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 947162552.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przekazywania bieżących informacji związanych ze sprawami wspólnoty mieszkaniowej oraz Twojego lokalu użytkowego, przeprowadzenia rozliczenia finansowego właściciela lokalu w ramach opłat z tytułu kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej, funduszu remontowego, mediów oraz ewentualnych, nowo uchwalonych opłat dodatkowych.
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:

  • zawarta przez Wspólnotę umowa o administrowanie,
  • udzielone nam zgody na korzystanie w sprawach informacyjnych adresu mailowego / numeru telefonicznego,

Podanie nam swoich dodatkowych danych osobowych w formie adresu e-mail / numeru telefonu było dobrowolne.
Twoje dane możemy przekazywać:

  • osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki,
  • Zarządowi wspólnoty,
  • innym odbiorcom – np. ZUS, US, bank wspólnoty, ubezpieczycielom, kancelariom prawnym, firmom windykacyjnym, podmiotom, które na podstawie obowiązujących przepisów mogą żądać przekazania danych. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w okresie wykonywania umowy o administrowanie budynkiem, w czasie przez który mógłbyś wnieść reklamację lub pozew.
Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do realizacji celu, w którym są zbierane.

PHU "Administrator" s.c. Wojciech Bauer, Barbara Kalenik
ul. Warcisława IV 46/4, Szczecinek, NIP:6731896793
tel. 94 716 25 52
www.administrator-szczecinek.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Copyright © 2021 Tomasz Bauer. All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates